Nediir.com olarak (“biz” ve “bizlerin”). Gizliliğinizi korumak ve saygı duymayı taahhüt ediyoruz. Kişisel bilgilerinizle ilgili sorularınız varsa lütfen bize ulaşın.

Sizin hakkınızda tuttuğumuz bilgiler

Topladığımız ve işlediğimiz verilerin türü şunları içerir: • E-posta adresiniz.

• IP adresiniz.

Paylaşmayı seçerseniz profilinizdeki alanları doldurursanız daha fazla veri toplanabilir.

Bu bilgilerin bir kısmını veya tamamını aşağıdaki durumlarda toplanır:

• İletişim formunu doldurduğunuzda.

• Bu siteye göz attığınızda.

Kişisel bilgileriniz nasıl kullanılır?

Kişisel bilgilerinizi aşağıdaki şekillerde kullanılabilir: • Sitede ki etkinlikleri size bildirmek için e-posta adresinizi kullanabiliriz.

• Sitede belirli işlemleri gerçekleştirdiğinizde IP adresiniz kaydedilir. IP adresiniz asla kamuya açık değildir.

Kişisel bilgilerinizi kullanmanın diğer yolları.

Sizi ilgilendirebilecek sitede ki faaliyetlerimizi bildirmenin yanı sıra, zaman zaman tüm ziyaretçilerle duyurular gibi önemli bilgileri e-posta yoluyla iletmek isteyebiliriz.

Site’de etkileşiminiz sırasında sizinle ilgili kişisel olmayan bilgileri toplayabiliriz. Bu bilgiler, kullandığınız tarayıcı veya cihaz türü hakkında teknik bilgiler içerebilir. Bu bilgiler yalnızca analiz amacıyla ve sitemize gelen ziyaretçi sayısını izlemek için kullanılacaktır.

Verilerinizi güvende tutmak

Bize sağladığınız bilgilerin güvende olmasını sağlamaya kararlıyız. Yetkisiz erişimi veya ifşayı önlemek için, topladığımız bilgileri korumak ve güvenceye almak için uygun önlemler ve prosedürler uyguladık.

Çerez politikası

Çerezler, forumda bizim tarafımızdan belirlenen, giriş yapabilmek veya belirli tercihleri hatırlamak gibi, belirli işlevleri sağladığımız küçük metin dosyalarıdır. Bu metin dosyası bir komut dosyası olmadığı gibi, virüs de değildir. Kesinlikle güvenlik riskide yoktur.

Hak

Sizinle ilgili tuttuğumuz kişisel verilere erişme veya bir kopyasını alma hakkına sahipsiniz. Bunu yapmak için lütfen bize ulaşın. Sizin için tuttuğumuz bilgilerin eksik veya yanlış olduğuna inanıyorsanız, bu bilgileri doldurmamızı veya düzeltmemizi istemek için bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kişisel verilerinizin silinmesini isteme hakkına da sahipsiniz. Kişisel verilerinizi kaldırmamızı isterseniz lütfen bize ulaşın.

Bu politikanın kabulü

Site kullanımına devam etmek, bu politikayı kabul ettiğinizi gösterir. Politikayı kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmayın.

Bu politikadaki değişiklikler

Bu politikada istediğimiz zaman değişiklik yapabiliriz. Gelecekte değişirse bu politikadaki bilgileri incelemeniz ve yeniden kabul etmeniz istenebilir.

Nediir.com